تبلیغات
همه چیز بروز Everything is updated - تلویزیون‌های هوشمند جدید سامسونگ را با صدا و حرکت دست کنترل کنید
همه چیز بروز Everything is updated
به یکی از بهترین سایت های پارسی زبان خوش آمدید
تلویزیون‌های هوشمند جدید سامسونگ را با صدا و حركت دست كنترل كنید!
نشست خبری معرفی تلویزیون‌های هوشمند 2012 سامسونگ دوشنبه 22 خرداد ماه با حضور مدیران دفتر سامسونگ ایران و سام‌الكترونیك در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.

به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)،‌هیون جونگ پارك مدیر كل دفتر سامسونگ در ایران، آرین سیف هاشمی مدیر محصولات صوتی و تصویری دفتر سامسونگ و نوید قنادان مدیر بازاریابی شركت سام‌الكترونیك در این نشست قابلیت های تازه و هوشمند تلویزیون‌های سامسونگ را تشریح كردند و سوالات خبرنگاران را در این مورد پاسخ دادند.

مدیر كل دفتر سامسونگ در ایران در این نشست با اشاره به اینكه با سیاستگذاریهای صحیح و منحصر به فرد، شركت سامسونگ توانسته در 7 سال گذشته سهم اول بازار جهان را در حوزه تلویزیون از آن خود كند گفت: سامسونگ در حال حاضر بیش از 30 درصد از بازار تلویزیون‌های جهان را به خود اختصاص داده است و قصد دارد امسال حداقل 50 میلیون دستگاه تلویزیون تولید كند كه 20 میلیون دستگاه از این تعداد مربوط به تلویزیون هوشمند و 20 میلیون دستگاه مربوط به تلویزیون‌های سه‌بعدی خواهد بود.

وی با بیان اینكه با نسل جدید تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ و دسترسی به سرگرمی‌های گوناگون و كیفیت تصویر بالا، آینده همین حالا در مقابل شماست گفت: سامسونگ الكترونیكس، به عنوان برند پیشتاز در بازار لوازم الكترونیك، ورود نسل جدید تلویزیون های هوشمند و سه بعدی ال ای دی و پلاسما را به بازار ایران اعلام می‌كند.

مدیر كل دفتر سامسونگ در ایران اعلام كردكه هدف سامسونگ ایجاد هماهنگی بین تمامی دستگاههای قابل اتصال و بی سیم به تلویزیونهای هوشمند است تا بتوان راحتی بیشتری را برای مصرف‌كنندگان خود ایجاد كند. همچنین اضافه نمود كه سامسونگ به دنبال این است تا بتواند تلویزیونهای هوشمند را به عنوان یك دستگاه مركزی “HUB” در خانههای مصرف‌كنندگان معرفی كند به طوری كه كاربران بتوانند توسط سیستم Cloud-storage و All share به تمامی اطلاعات خود از قبیل فیلم ، عكس و موزیك، حتی در خارج از منزل خود دسترسی داشته باشند.

وی افزود: سامسونگ با بیش از 375 نرم‌افزار كاربردی شامل 47 برنامه فارسی در گروه‌های بازی، اطلاع رسانی، فرهنگی، ورزشی، اجتماعی ، آموزشی و ... در بخش نرم‌افزارهای تلویزیون هوشمند پیشتاز است و كاربران می‌توانند به سادگی با به روز رسانی Smart HUB‌ به تمامی این نرم‌افزارها به صورت رایگان دسترسی داشته باشند.

پردازنده‌ دو هسته‌ای و طراحی منحصر به فرد
پارك با بیان اینكه سامسونگ با طراحی تلویزیونی با پردازنده دو هسته‌ای، سرعت و قدرت پردازش تصویر خود را به طرز شگفت انگیزی افزایش داده است افزود: این فناوری كمك می‌كند تا تصاویر زیباتری بر روی صفحه تلویزیون ظاهر شود و در زمانی كه از دیگر امكانات هوشمند مانند دانلود اپلیكیشن ها استفاده می كنید با كندی سرعت مواجه نشوید و به تماشای برنامه خود ادامه دهید.

مدیر كل دفتر سامسونگ ایران درباره طراحی تلویزیون‌های جدید سامسونگ گفت:‌ تلویزیون‌های سری ES 8880 با قابلیت كنترل صوتی، حركتی و تشخیص چهره، قاب بسیار باریك، نمایش رنگ مشكی واقعی و پخش تصویر سه‌بعدی Full HD به عنوان مدل پیشتاز در صنعت تلویزیون های هوشمند در سال 2012 شناخته خواهد شد.

تعامل ،محتوا و ارتقای هوشمند
وی با اشاره به اینكه امسال، سامسونگ در ادامه نوآوری‌های خود باز هم تكنولوژی جدید را به خانه مصرف‌كنندگان ایرانی می‌آورد گفت: سامسونگ اعتقاد دارد كه تلویزیون وسیله‌ای مهم در هر خانه ای است و با این تفكر، نسل جدید تلویزیون های هوشمند خود را در جهت ایجاد نزدیكی و دوستی هر چه بیشتر در میان اعضای خانواده به بازار معرفی كرده است.
پارك سه قابلیت جدید تلویزیون‌های جدید سامسونگ را تعامل هوشمند ، محتوای هوشمند و ارتقای هوشمند خواند و گفت: در بخش محتوای هوشمند، سامسونگ سه محتوای جدید خود را برای اولین بار امسال معرفی كرده است. محتوای نخست در مورد كودكان است كه سرگرمی های متعدد آموزشی برای كودكان با امكان كنترل عملكرد آنان توسط والدین فراهم شده است. محتوای بعدی در زمینه سلامت است كه این بخش شامل برنامه‌های رژیمی، غذایی و حركات ورزشی جهت سلامت جسمانی و ذهنی است كه به صورت عملی در مقابل تلویزیون توسط دوربین داخلی آن كنترل می‌شود و هر روز كاربران می‌توانند وضعیت سلامتی بدن خود را پیگیری كنند. بخش سوم مربوط به خانواده می‌شود كه امكانی برای نزدیك‌تر شدن اعضای خانواده به یكدیگر از طریق ایجاد فضایی برای به اشتراك‌گذاری عكس، چت و ارسال پیام و ارتباطی مدرن با یكدیگر فراهم می‌شود.

وی با معرفی فنآوری جدید، شامل ارتقای هوشمند یا Smart Evolution در تلویزیون‌های سامسونگ افزود: با استفاده از این فناوری كاربران دیگر در سال آینده نیازی به خرید تلویزیون جدید نخواهند داشت و تنها با داشتن یك كیت الكترونیك می‌توانند نرم‌افزار و سخت‌افزار تلویزیون خود را به روز كنند. این كیت به شما كمك می‌كند كه پردازنده دوهسته‌ای تلویزیون را به پردازنده چهارهسته‌ای ارتقا دهید و از سرعت بالای عملكرد در نرم‌افزارهای چندرسانه‌ای و دیگر فعالیت‌ها لذت ببرید.

مدیر دفتر سامسونگ در ایران همچنین به معرفی Smart Interaction یا تعامل هوشمند گفت: این فناوری شامل قابلیت‌های كنترل حركتی ، كنترل صوتی و تشخیص چهره می باشد. با استفاده از كنترل صوتی كافی است كلمه Hi TV را بگویید تا تلویزیون آماده فرمان برداری از شما شود. این قابلیت ها به شما امكان می‌دهد كه با صدا كردن تلویزیون عملكردهایی از جمله تنظیم منو تلویزیون، روشن كردن تلویزیون، تغییر كانال‌ها و دسترسی به نرم‌افزارها را بدون اینكه دكمه‌ای را فشار دهید انجام دهید. یا با گفتن Web Browser یك صفحه اینترنتی برایتان باز می‌شود و می‌توانید در آن كلمه یا جمله مورد نظر خود را جستجو كنید. با قابلیت كنترل حركتی نیز می‌توانید با حركات دست خود كم و زیاد كردن صدای تلویزیون، عوض كردن كانال و منوی تنظیمات تلویزیون را كنترل كنید. قابل ذكر است كه زبان فارسی نیز در شش ماهه دوم سال میلادی اضافه می شود. تمامی این امكانات توسط دوربینی با دو میكروفون كه در تلویزیون تعبیه شده در دسترس می باشد و از تمامی حركات و صداهای شما فرمان برداری می‌كند. همچنین قابلیت تشخیص چهره در این تلویزیون می‌تواند چهره شما را شناسایی و بر اساس تنظیمات اولیه، دسترسی به امكانات مختلف را برای شما امكانپذیر كند.

بر اساس این گزارش، با استفاده از این فناوری‌ها شما دیگر نیازی به ریموت كنترل نخواهید داشت، خصوصا هنگامی كه در حال استراحت بر روی مبل راحتی خود هستید و یا ریموت كنترل در دسترس نیست و آن را پیدا نمی‌كنید.

نرم‌افزار خلیج فارس و ساخت سریال ایرانی سه‌بعدی
نوید قنادان مدیر بازاریابی شركت سام‌الكترونیك همچنین از همكاری سامسونگ در تولید یك سریال در شبكه خانگی خبر داد كه قرار است قسمت هایی از آن به صورت سه بعدی تهیه شود و گفت: این سریال كه با حضور هنرمندان محبوب و مشهور ایرانی از جمله رضا كیانیان، مهران مدیری ، رضا عطاران ، هدیه تهرانی ، هانیه توسلی ، حسین یاری ، پژمان بازغی و . . به تازگی كلید خورده است.

در این نشست همچنین وی از ارایه نرم‌افزار خلیج فارس بر روی تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ خبر داد و گفت: از دیگر نرم‌افزارهای فارسی تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ كه در Samsung Apps قرار گرفته است می‌توان به نرم‌افزارهای قرآن كریم، خبرخوان، فرودگاه مهرآباد، ترافیك تهران، فكر بكر، 504 words، دیوان حافظ و لیگ فوتبال ایران اشاره كرد. همچنین كاربران می‌توانند مجلات و روزنامه‌های گروه همشهری را روزانه و به صورت رایگان در تلویزیون هوشمند خود مطالعه كنند كه این مجلات شامل همشهری آنلاین، همشهری معماری، همشهری دانستنیها، همشهری دانستنیها و مجله تندرستی می‌شود.

گفتنی است شركت سامسونگ الكترونیكس، به عنوان پیشتاز در صنعت و بازار دستگاه‌های الكترونیك، با بیش از 190500 كارمند در 206 دفتر مستقر در 68 كشور جهان توانسته با معرفی تلویزیون‌های LED، هوشمند و سه بعدی FULL HD خود گام بلندی در ارتقای این فناوری در دنیا بردارد.Google Readerنوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

شنبه 10 تیر 1396 10:51 ب.ظ
Greetings! Very useful advice in this particular post! It's the little changes which will make the largest
changes. Thanks a lot for sharing!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره سایت


تواین سایت هر چی بخواهین پیدا میشه

مدیر سایت : سروش حسین قنبری
صفحات جانبی
آمار سایت
  • کل بازدیدسایت :
  • بازدید امروز سایت :
  • بازدید دیروز سایت:
  • بازدید این ماه سایت:
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید سایت:
  • آخرین بروز رسانی :
فرم تماس
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگر
کلیه حقوق این سایت برای همه چیز بروز Everything is updated محفوظ است

یوزر و پسورد 32